CT4S-24VDC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CT4S-24VDC
  • Производитель
    Autonics Corporation
  • Описание
    Autonics Corporation CT4S-24VDC Counting Speed: 10kHz Digit Height: 11mm No. Of Digits / Alpha: 4 Power Consumption: 3W Supply Voltage Range: 24VAC To 60VAC / 24VDC To 60VDC